Fiscom Piotr Falkowski

W naszej ofercie odnajdziecie Państwo kasy fiskalne, kasy fiskalne online, terminale płatnicze i drukarki fiskalne krajowych producentów – firm Elzab i Novitus .  Z wielką uwagą dobieramy i oferujemy tylko sprawdzone rozwiązania oraz najwyższej jakości produkty z rynku fiskalnego.

Co oferujemy?

W swojej ofercie posiadamy kasy i drukarki fiskalne, szuflady kasowe, metkownice, czytniki kodów kreskowych, wagi, drukarki etykiet, oprogramowanie sprzedażowe.

Kompleksowa obsługa

Kompleksowa obsługa gwarantuje: dojazd do klienta, szkolenie, programowanie, fiskalizacje, instalacje, przygotowanie dokumentów do Urzędu Skarbowego, pomoc w uzyskaniu ulgi podatkowej.  Działamy na terenie województwa pomorskiego. Siedziba firmy znajduje się w Gdańsku.

Wieloletnie doświadczenie

Mamy wieloletnie doświadczenie na rynku, regularnie powiększające się grono stałych Klientów reprezentujących różne potrzeby i różne branże. Sprostaliśmy Ich wymaganiom.

Wzajemne zaufanie

Jesteśmy solidnym partnerem dla Twojego biznesu. Głęboko wierzymy, że jakość oferowanych produktów i usług jest najważniejsza.
To właśnie ona pozwala nam rozwijać korzystną współpracę i budować wzajemne zaufanie.

obraz: Kasy fiskalne online dla gabinetów kosmetycznych